1. Toote lisamine Ostukorvi

Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Ehitus, remont“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Tööriistad“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma. Valikud on tooteparameetrid. N: Punast värvi pluus.

  1. Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud toote kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Kauba kohaletoimetamise tasu on nähtav toote tellimuse juures vastavalt toote tarnija poolt pakutava tarnetasuga või tasuta transport.

Valige makseviis – kasutame pangalinkide makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda Eestis kasutatavate pangalinkidega.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

  1. Tellimuse eest tasumine

Kasutame pangalinkide makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda Eestis kasutatavate pangalinkidega.

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist INGI OÜ arveldusarvele.

  1. Kauba kohale toimetamine

Kauba kohaletoimetamise tasu on nähtav konkreetse tellitava toote juures, kas lähimasse postiasutusse või kulleriga – Keskmine tarne aeg 15-30 päeva. Kuna osa kaubast võib saabuda väljastpoolt EU liikmesriike, siis mõningatel juhtudel võib kaup saabuda kuni 60 päeva jooksul. Kaup saabub Teieni otse tarnijatelt ilma INGI OÜ kleebisteta. Kaup saabub Teieni otse tarnijatelt ning eraldi saadetistena.

Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

  1. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

INGI OÜ vastutab veebipoes mats24.eu müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

INGI OÜ on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole info@mats24.eu , koos leiame lahenduse!

  1. Konfidentsiaalsus

INGI OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist mats24.eu andmebaasist.

  1. Kontakt

Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372 5691 0455 või info@mats24.eu. Kirjadele vastame 24 h jooksul.